Lista startowa


  ORGANIZATOR:

          



Lista zgłoszeń - Rudawska Wyrypa 2019
 razem: 199
TP10 67
TP25  65
TP50 47
TP100 10
TR100 4
TR200 6


LISTA STARTOWA:


Lp. Nazwisko Imię Miasto Trasa Kategoria Team
1 Fałowski Rafał GAJKÓW TP100 M  
2 Staszak Piotr Jelenia Góra TP25 M  
3 Jóźwiak Olga Wysoka TP25 K  
4 Eibl Andrzej Chocianów TP100 M EIBLU TEAM
5 Leśniak Edyta Zielona Góra TP25 K Czarna Rozpacz
6 Antkowiak Justyna Zielona Góra TP25 K Czarna Rozpacz
7 Duda Jakub Wleń TP25 M Orientop Wrocław
8 Mazurek Diana Warsaw TP25 K  
9 Chylak Joanna Warsaw TP25 K  
10 Jancz Tomasz Jelenia Góra TP50 M  
11 Witczak Przemysław Warszawa TP100 M Dreamtime Trails
12 Kłodowski Michał Wrocław TR100 M QL0CK0W4 SKŁ4D4NK4
13 Czapla Batrłomiej Wrocław TP50 M Zapindalamy w Góry
14 Cybruch Jacek Wrocław TP50 M  
15 Rutkowska Katarzyna Wrocław TP50 K  
16 Szczurek Józef Wrocław TP50 M  
17 Tomaszewski Jacek ŚWIDNICA TP25 M  
18 Bąk Piotr Brzezia Łąka TP25 M KB LUPUS Oleśnica
19 Kaźmierczak Tomasz Leszno TP50 M T-MAKS
20 Markiewicz Dariusz Jelenia Góra TP25 MW Energetyczni
21 Witkowski Marcin Warszawa TP50 MW Zaszyci
22 Czapla Marcin Wrocław TP50 M Zapindalamy w góry
23 Horová Magda Praha 9 TP50 KW  
24 Hora Vladimir Praha 9 TP50 MW  
25 Paluchowski Tomasz Głuchołazy TP50 MW  
26 Bujakiewicz Gabriel Pobiedziska TP100 MW On-Sight
27 Bogusiak Łukasz Piechowice TP25 M  
28 Cieślak Arkadiusz Opole TP50 M Kran-suw
29 Szczurek Anna Gryfów Śląski TP50 K Aaaa...
30 Herdzik Anna Wrocław TP25 K  
31 Koczerga Magdalena Wrocław TP25 K  
32 Stanowski Daniel Częstochowa TP50 M Elton&Borys
33 Góralczyk Tomek Barczewo TP25 M BSB
34 Świerczyński Ryszard Kuropatnik TP25 M Orientop Wrocław
35 Hoffmann Marcin Poznań TP25 M M&M Team
36 Suchorska-Hoffmann Magdalena Poznań TP25 K M&M Team
37 Fałowska Wioletta Gajków TP25 KW Wioletta
38 Kosiński Maciej Klaudyn TP50 M  
39 Krochmal Małgorzata Wolica TP50 KW Łapki
40 Krochmal Grzegorz Wolica TP50 MW Łapki
41 Malanowska Anna Warszawa TP25 K Bemowo Orienteering Team
42 Krochmal Adam Warszawa TP25 M Bemowo Orienteering Team
43 Leszko Jacek Mieroszów TP25 M LESZTEK SKALAK TEAM
44 Stodulski Robert Wrocław TP25 M  
45 Szczygieł Izabela Piechowice TP25 K  
46 Wojtaszek Jacek Piechowice TP25 M  
47 Wojtaszek Jacek Piechowice TP25 M  
48 Magryta Kamil Piechowice TP25 M  
49 Tekiele Jacek Legnica TP25 M LeszTek Skalak Team
50 Karabin Bartłomiej Dobra TP50 M Polowanie na Wiewiórkę
51 Lech Michał Świebodzice TP25 M  
52 Hryniewicz Monika Kąty Wrocławskie TP25 K  
53 Czarny Grzegorz Kraków TR200 M Szkoła Fechtunku ARAMIS
54 Czarny Basia Kraków TR200 K Szkoła Fechtunku ARAMIS
55 Dziejma Wojciech Jelenia Góra TP25 M Morwiness
56 Lisowski Przemysław Wrocław TP25 M KS Artemis Wrocław
57 Wicher Marcin Przeźmierowo TP25 M Rojber
58 Prozorowski Wiesław Leszno TP50 MW Ambit Racing Team
59 BACAŃSKI MIROSŁAW WAŁBRZYCH TP25 MW  
60 Czechowicz Dariusz Zielonki TP50 M  
61 Cisakowski Rafał Głogów TP25 M  
62 Rychlicki Dariusz Wołkowyja TP50 MW Pogromcy kilometrów
63 Golubiński Wojciech Wrocław TP50 M Beerwalking Champions
64 Pietraszewska Oliwia Wrocław TP50 K Beerwalking Champions
65 Bińkowski Borys Oborniki Śląskie TP50 M Pizca del Mundo
66 Jedynak Sandra Toruń TP25 K Żółtodzioby z Torunia
67 Kosiński Stanisław Klaudyn TP50 M  
68 Orczewski Piotr Świnoujście TP25 M Poltramp Yard AT
69 Moszkowicz Paweł Karniowice TP50 MW Navigator
70 Krawczyk Kasia Szczecin TP25 K  
71 Śmieja Daniel Szczecin TP25 M  
72 Szpak Paweł Kielce TP50 MW Motyla Noga
73 Karpa Katarzyna Warszawa TP50 K Smashing pĄpkins
74 Trzeciakiewicz Marcin Warszawa TP50 M Smashing pĄpkins
75 LACH-PAPCIAK KATARZYNA Jawor TP25 K BIEGAMDLAZDROWIA.PL
76 Domański Jarosław Świerzawa TP25 M BIEGAMDLAZDROWIA.PL
77 Defeciński Radoslaw Tuszyn TP100 M LUNATYCY
78 Sławiński Paweł Wrocław TP25 M nostr.es
79 Cieszkowska-Kuchta Magdalena Brzezina TP25 KW  
80 Kuchta Mariusz Brzezina TP25 M  
81 Banaszkiewicz Paweł Wrocław TR100 M KTR Bike Orient
82 Chrząstowska Kamila Bydgoszcz TP50 K  
83 Radek Jakub Jelenia Góra TP25 M  
84 Łosiewicz Mariusz Bojano TR200 M Morenka Team
85 Pierzchalska Dorota Zgorzelec TP25 KW  
86 Pierzchalski Dariusz Zgorzelec TP25 MW  
87 Pierzchalska Aleksandra Zgorzelec TP25 K  
88 Owczarz Joanna Poznań TP50 K Włóczymordy
89 Początek Maria Żory TP25 K KiZK
90 Borkiewicz Piotr Bydgoszcz TP50 M Nocna Furia
91 Tarkowski Krzysztof Toruń TP50 M Nocna Furia
92 Niedźwiedziński Rafał Łódź TP50 M  
93 Kucza Jarosław Kąty Wrocławskie TR100 M Pędzące Ślimaki
94 Kucza Agnieszka Kąty Wrocławskie TR100 K Pędzące Ślimaki
95 Parzybut Jan Pniewy TP50 MW Postep team
96 Litewka Jacek Wielka Wieś TP50 M Drużyna Gabrysi
97 Dziejma Paulina Jelenia Góra TP25 K Morwiness
98 Jarnot Oskar Toruń TP25 M Żółtodzioby z Torunia
99 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP100 MW Szach Sękowo
100 Demkowski Marcin Wrocław TP25 M Wiśniowy Skład
101 Kuriata Bartłomiej KIEŁCZÓW TP50 M  
102 Dorsz Sebastian Złotoryja TP25 M  
103 Białka Marcin Jelenia Góra TR200 M  
104 Domin Tomasz Krakow TP50 M sevencoins.pl
105 Dragan Mateusz Bogatynia TP10  zespół 1 DRAGONS TEAM
106 Dragan Elżbieta Bogatynia TP10 zespół 1 DRAGONS TEAM
107 Dragan Jakub Bogatynia TP10 zespół 1 DRAGONS TEAM
108 Dragan Karol Bogatynia TP10 zespół 1 DRAGONS TEAM
109 Kula Hanna Jelenia Góra TP10 zespół 2  
110 Grzelak-Kula Aleksandra Jelenia Góra TP10 zespół 2  
111 Kula Piotr Jelenia Góra TP10 zespół 2  
112 Lewiński Michał Mirków  TP10 zespół 3 DRUŻYNA
113 Lewiński Joanna Mirków  TP10 zespół 3 DRUŻYNA
114 Lewiński Nadia Mirków  TP10 zespół 3 DRUŻYNA
115 Lewiński Milena Mirków  TP10 zespół 3 DRUŻYNA
116 Lewiński Ignacy Mirków  TP10 zespół 3 DRUŻYNA
117 Kaźmierczak Anna Leszno TP10 zespół 4  
118 Kaźmierczak Magdalena Leszno TP10 zespół 4  
119 Kaźmierczak Krzysztof Leszno TP10 zespół 4  
120 Kruk Marcin Tychy TP10 zespół 4  
121 Kruk Karolina Tychy TP10 zespół 4  
122 Kicelman Aleksandra Ełk TP10 zespół 5 Punches & Kisses
123 Danielewska Maja Ełk TP10 zespół 5 Punches & Kisses
124 Kołłątaj Dawid Ełk TP10 zespół 5 Punches & Kisses
125 Witkowska Magda Warszawa TP10 zespół 6 Telimenki
126 Witkowska Telimena Warszawa TP10 zespół 6 Telimenki
127 Poliwka Adam Rudna TP10 zespół 7 Install Group Adam Poliwka
128 Zarzycka Urszula Bolesławiec TP10 zespół 7 Install Group Adam Poliwka
129 Poliwka Maja Bolesławiec TP10 zespół 7 Install Group Adam Poliwka
130 Młyński Olaf Wrocław TP10 zespół 8 MŁYNKI
131 Młyński Stanisław Wrocław TP10 zespół 8 MŁYNKI
132 Młyńska Zofia Wrocław TP10 zespół 8 MŁYNKI
133 Knaś Anita Piekary Śląskie TP10 zespół 9 F-team
134 Knaś Hania Piekary Śląskie TP10 zespół 9 F-team
135 Knaś Ewelina Piekary Śląskie TP10 zespół 9 F-team
136 Knaś Łukasz Piekary Śląskie TP10 zespół 9 F-team
137 Makarewicz Izabela Jelenia Góra TP10 zespół 10  
138 Makarewicz Natasza Jelenia Góra TP10 zespół 10  
139 Ulidowicz Paweł Brzezina TP10 zespół 11  
140 Ulidowicz Jadwiga Brzezina TP10 zespół 11  
141 Ulidowicz Martyna Brzezina TP10 zespół 11  
142 Ulidowicz Paulina Brzezina TP10 zespół 11  
143 Szafnicka Marta Łódź TP10 zespół 12  
144 Gajewska Elżbieta Łódź TP10 zespół 12  
145 Gajewski Jerzy Łódź TP10 zespół 12  
146 Gajewski Piotr Łódź TP10 zespół 12  
147 Matwiejczuk Jacek Świebodzice TP10 zespół 13 Pewnie się zgubimy
148 Matwiejczuk Barbara Świebodzice TP10 zespół 13 Pewnie się zgubimy
149 Kosiński Janusz Jelenia Góra TP10 zespół 14  
150 Kosińska Maria Jelenia Góra TP10 zespół 14  
151 Kosińska Katarzyna Klaudyn TP10 zespół 14  
152 Kosiński Mikołaj Klaudyn TP10 zespół 14  
153 Kosiński Bartłomiej Klaudyn TP10 zespół 14  
154 Lach Jakub Piechowice TP10 zespół 15  
155 Lach Katarzyna Piechowice TP10 zespół 15  
156 Krynicka Karolina Jelenia Góra TP10 zespół 15  
157 Krynicka Blanka Jelenia Góra TP10 zespół 15  
158 Król Przemysław Wrocław TP10 zespół 16  
159 Król Magdalena Wrocław TP10 zespół 16  
160 Król Patrycja Wrocław TP10 zespół 16  
161 Król Oliwer Wrocław TP10 zespół 16  
162 Król Blanka Wrocław TP10 zespół 16  
163 Piekarski Rafał Poznań TP10 zespół 17  
164 Nowak-Piekarska Marta Poznań TP10 zespół 17  
165 Piekarska Malina Poznań TP10 zespół 17  
166 Chudy Dariusz Łódź TP100 M DA
167 Pospiech Barbara Wojcieszów TP25 KW Czarna Rozpacz
168 Szeluk Grzegorz Wojcieszów TP25 M  
169 Tuzimek Dariusz Zielona Góra TP25 MW Drużyna Szpiku
170 Kargol Marcin Otwock TP50 M NBR Team / Smashing pĄpkins
171 Pupa Przemysław Giebułtówek TP50 M  
172 Krasowski Tomasz Wrocław TP50 M  
173 Jędroszkowiak Michał Książ Wielkopolski TP100 M Bohaterzy Ziemi
174 Walczuk Marcin Brzeźnio TP50 M sieradzbiega.pl
175 Oleksak Marek Jagieła TP25 MW Wydry Galicja
176 Moskała Jakub Wrocław TP50 M Zapindalamy w Góry
177 Cybulka Marzena Wrocław TP25 K Kluski na parze
178 Mazur Paweł Wrocław TP25 M Kluski na parze
179 Miazga Larysa Staniszów TP25 K Kluski na parze
180 Daniluk Andrzej Oława TP10 zespół 18  
181 Daniluk Miriam Oława TP10 zespół 18  
182 Daniluk Leon Oława TP10 zespół 18  
183 Daniluk Helena Oława TP10 zespół 18  
184 Kwaśnicki TOMASZ Lubin TP50 M DALEKO JESZCZE ?!? TEAM
185 Dobosz Patryk Tarnów Opolski TR200 M Tarnów Opolski
186 Słomiany Łukasz Katowice TP100 M PIANA Z PYSKA
187 Owczarski Tomasz Chojnice TP25 MW bory
188 Murawska Marta Warszawa TP25 K  
189 Olszowski Cezary Konin TP25 MW Kluski na parze
190 Olszowska Elżbieta Konin TP25 KW Kluski na parze
191 Gil Ryszard Jelenia Góra TP25 M  
192 Wróbel Dariusz Wrocław TP50 K  
193 Kopacz Piotr Gdynia TP100 M Kopi
194 Komorowski Mateusz Warszawa TP50 M  
195 Matysiak Tomasz Rakoniewice TP25 M  
196 Suwara Mateusz Wrocław TP50 M SP 66 Wrocław
197 Hoffmann Jędrzej Frankfurt nad Menem TP10 zespół 19 DOC’S SOCKS 
198 Schütz Elena Frankfurt nad Menem TP10 zespół 19 DOC’S SOCKS 
199 Jakubek Krystian Wrocław TR200 M Mitutoyo AZS Wratislavia